Логопед, психолог та реабілітолог: у Чернівцях відкриють центр для людей з інвалідністю

З 12 квітня в “Карітас Чернівці в рамках проєкту “Підтримка дітей та людей з інвалідністю під час кризового реагування в 8 локаціях України” розпочне свою роботу Центр для дітей та молоді з ментальною інвалідністю.

“Цей центр – це більше, ніж просто будівля. Це місце, де дитина чи молода людина з ментальними порушеннями може почуватися повноцінною частиною нашого суспільства, отримуючи необхідну підтримку та навчання. Це місце, де сім’ї, які виховують дітей з особливостями розвитку можуть знайти не тільки допомогу, але і спілкування з тими, хто розуміє їхні потреби”, – розповідають про центр.

У центрі реалізовуватимуть програми з розвитку соціальних та творчих навичок, соціальної інтеграції у життя місцевих громад, психологічної підтримки та допомоги. Робота центру включатиме тренінги та заходи, що допоможуть бенефіціарам набути необхідні навички для самостійнішого життя, включно з розвитком навичок турботи про здоров’я та гігієну, користування громадським транспортом, вміння виконувати покупки, кулінарії, приготування обідів та інше.

Тут будуть працювати логопед, психолог та реабілітолог, які займатимуться розвитком мовлення, психоемоційною підтримкою та реабілітаційною роботою з метою сенсорної інтеграції та розвитку розумових здібностей.

Центру знаходиться за адресою: м. Чернівці, вул. Руська 194 Г

Реклама

Залишити коментар