Польща передала Україні 8 винищувачів МіГ-29 та готова надіслати ще 6 — Дуда

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Польща вже передала Україні чотири винищувачі МіГ-29, ще стільки ж — нині доставляються. Крім того, країна готова надіслати ще шість таких літаків найближчим часом.

Про це Дуда сказав на пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Варшаві, цитують Rzeczpospolita та Do Rzeczy.

Він зазначив, що наразі у Польщі є МіГи, які пройшли модернізацію і відповідають стандартам НАТО. За очікуваннями Дуди, заміна новими літаками, можливо, F-15, дозволить передати Україні весь парк МІГ-29.

“Вони нам ще знадобляться. Я думаю, що в майбутньому ми зможемо передати Україні весь парк МіГів”, — додав президент Польщі.

Дуда розповів, що Польща передала Україні вже понад 300 танків, а також гаубиці Krab й «багато іншої техніки», зокрема зенітно-ракетні комплекси польського виробництва Piorun та інше, що є на озброєнні країни. Президента Польщі цитує PAP.

“Ми сподіваємося, що Україна за нашої підтримки, за підтримки західної спільноти відбудується красивішою та сучаснішою, ніж була до російської агресії”, — сказав Дуда.

Він підкреслив, що Королівський замок є для поляків символом відбудови Польщі та Варшави після руйнувань, завданих Другою світовою війною. Президент Польщі висловив сподівання, що спільне відвідування замку стане символом майбутньої відбудови України.

Зеленський сказав, що питання відбудови зблизить народи двох країн. Він додав, що хоче, щоб Польща була одним із головних партнерів у відновленні України.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар