Не відпрацювала 60 годин громадських робіт: судитимуть чернівчанку

У квітні 2022 року Шевченківський районний суд міста Чернівці визнав винною 27-річну місцеву жительку у вчиненні кримінального правопорушення та призначив їй покарання у вигляді 60 годин громадських робіт. Однак жінка не відпрацювала їх. Правоохоронці завершили кримінальне провадження та скерували обвинувальний акт відносно буковинки до суду. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Під час досудового розслідування дізнавачі Чернівецького районного управління поліції з’ясували, що після призначення судом покарання у вигляді 60 годин громадських робіт за вчинення кримінального правопорушення чернівчанка була ознайомлена із графіком та умовами роботи в одній із державних установ Чернівців.

В подальшому, незважаючи на неодноразові попередження про недопущення порушення порядку та умов відбування покарання у виді громадських робіт буковинка не з’являлася на роботу без поважних причин та невідбула визначений термін покарання.

Під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури дізнавачі поліції скерували обвинувальний акт відносно порушниці до суду. Буковинці інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 389 (Ухилення від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років.

Реклама

Залишити коментар