Хакери зламали акаунт друга Татарського на AliExpress, замовивши замість дронів для зс рф фалоімітатори

Хакери з Кібер Спротиву зламали обліковий запис росіянина, який замовив на AliExpress дрони для зс рф, закупивши замість них фалоімітатори.

Як повідомляє волонтерська спільнота InformNapalm, йдеться про активного прихильника агресії проти України міхаіла лучіна, який також був соратником воєнного злочинця владлєна татарського, ліквідованого напередодні, 2 квітня, внаслідок вибуху в кафе Street Food Bar № 1 у Санкт-Петербурзі.

“Замість дронів Мишко тепер відправить окупантам фури фалоімітаторів, страпонів та інші корисні кожному росіянину речі, які ми замовили та сплатили з його картки на AliExpress”, — йдеться в повідомленні.

Загалом на закупівлю спеціального спорядження для російських загарбників було витрачено близько 25 тисяч доларів.

При цьому скасувати замовлення лучін вже ніяк не зможе.

“Товари були замовлені ще 24−25 березня, і деякі вже навіть доставлені. Гроші він збирав і витрачав на закупівлю дронів для російської армії, тому важливо було списати їх на щось інше. Вирішили замовити йому купу іграшок”, — розповіли волонтери, зазначивши, що витратити ці кошти на потреби ЗСУ все одно не можна було, оскільки банківська картка, якою було сплачено за товари, прив’язана до конкретної адреси.

Реклама

Залишити коментар