У Вірменії не планують затримувати путіна після ратифікації Римського статуту

У Вірменії не планують затримувати російського президента владіміра путіна після ратифікації Римського статуту. У Єревані кажуть, що дослухалися до занепокоєнь москви.

Про це в інтерв’ю Armenpress заявив віцеспікер парламенту Вірменії Акоп Аршакян.

Вірменія підписала Римський статут ще у 1998 році, але досі його не ратифікувала. А все через те, що у 2004 році Конституційний суд визнав зобов’язання договору такими, що суперечать низці положень тодішньої вірменської конституції.

Однак 24 березня Конституційний суд країни визнав, що Римський статут МКС відповідає конституції Вірменії. Аршакян зазначає, що рішення суду не визнає нікого винним та не вимагає кроків до затримання будь-кого.

Після рішення КС депутат від керівної фракції Гагік Мелконян зазначив, що Вірменія має затримати путіна після ратифікації Римського статуту. За словами Аршакяна, Мелконяна до його заяви, напевно, підштовхнули схожі повідомлення в російській пресі.

“Звісно, керівна партія і команда не мають такого наміру чи бажання (затримувати путіна — ред.)”, — зазначив віцеспікер.

Аршакян також заявив, що Вірменія буде шукати, як не нашкодити стратегічним відносинам із росією.

“Очевидно одне: ми почули побоювання, висловлені російською федерацією, і я думаю, що ми зможемо досягти того, щоби забезпечення подальшого процесу, пов’язаного з Римським статутом, не завдавало шкоди стратегічним відносинам між Вірменією та росією”, — сказав він.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар