Підробив документ про третю дитину: на Буковині прикордонники затримали “липового” багатодітного батька

Прикордонники Чернівецького загону виявили військовозобов’язаного, який використовував підробний документ з метою незаконного виїзду за кордон. Учора в пункті пропуску “Порубне” охоронці кордону затримали «липового» багатодітного батька. Для підтвердження законності виїзду за кордон 34-річний мешканець Чернівецької області надав на паспортний контроль три свідоцтва про народження неповнолітніх дітей.

Після проведення поглибленого дослідження документів, прикордонники виявили ряд ознак, що підтверджували повну підробку свідоцтва про народження дитини. Згодом чоловік зізнався, що сфальшував документ на третю дитину з метою виїзду за кордон на правах багатодітного батька, а насправді виховує тільки двох дітей.

Стосовно затриманого прикордонники направили повідомлення представникам Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів». Подальшу долю правопорушника вирішить суд.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар