Данілов: кремль узяв Білорусь у «ядерні заручники»

Заява президента рф владіміра путіна про розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі є кроком до внутрішньої дестабілізації в країні.

Таку думку висловив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов у Твіттері.

“Заява путіна про розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі – крок до внутрішньої дестабілізації країни – максимально підвищує рівень негативного сприйняття і суспільного відторгнення у білоруського суспільства росії та путіна. кремль взяв білорусь в ядерні заручники”, – написав Данілов.

путін 25 березня заявив в інтерв’ю на російському ТБ, що росія має намір розмістити на території Білорусі тактичну ядерну зброю. За його словами, рішення розмістити ядерну зброю в Білорусі ухвалене після того, як Велика Британія заявила про намір надати Україні снаряди зі збідненим ураном. Такі снаряди не належать до ядерної зброї.

У Білому домі заявили, що наміри звинуваченого в міжнародних злочинах путіна ніяк не вплинуть на стратегічну ядерну позицію США.

Водночас в Інституті вивчення війни (ISW) вважають, що президент росії, ймовірно, мав намір розмістити російську ядерну зброю в Білорусі ще до повномасштабного вторгнення в Україну.

Реклама

Залишити коментар