Виготовляли у гаражі елітний алкоголь: правоохоронці викрили нелегальний сімейний бізнес

Правоохоронці викрили трьох буковинців, які організували незаконне виробництво та збут алкоголю на території регіону. Правоохоронці провели низку заходів, внаслідок яких виявили та вилучили контрафакту на загальну суму понад мільйон гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.

Поліцейські з’ясували, що налагодили нелегальний бізнес 50-річний чернівчанин спільно з двома синами віком 22 і 28 років. Підпільний цех фігуранти облаштували у гаражному приміщенні, де виготовляли алкогольні напої, зокрема, і елітних марок. На готову продукцію за допомогою спеціальних станків порушники наклеювали підроблені марки акцизного податку та реалізовували її через торгові об’єкти та місцеві ринки.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів, в орендованих гаражах, приміщеннях та транспортних засобах, якими розвозили підроблені товари, правоохоронці виявили та вилучили:

– бочки із спиртовмісною сумішшю загальним об’ємом 800 літрів;

– майже 7000 пляшок з алкогольними напоями;

– 70 тетрапакетів з спиртовмісною рідиною;

– станки для пакування та ламінування товарів, етикетки, корки;

– порожні ємності для алкогольних напоїв;

– чорнові записи та інші речові докази, які вказують на здійснення протиправної діяльності буковинців. 

Загальна вартість вилученого – понад мільйон гривень. 

Вилучену продукцію правоохоронці направили для проведення відповідних експертиз до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Реклама

Залишити коментар