Верховна Рада звільнила міністрів Шкарлета, Рябікіна та Федорова: що відомо

Верховна Рада звільнила Сергія Шкарлета з посади міністра освіти та науки України та підтримала відставку Рябікіна з посади глави Мінстратегпрому. Про це народний депутат із парламентської фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко повідомив у Телеграмі.

“Рада підтримала відставку Сергія Шкарлета з посади міністра освіти і науки”, – написав Гончаренко. Він додав, що звільнення Шкарлета підтримали 295 парламентаріїв.

Також Верховна Рада підтримала відставку міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Павла Рябікіна і віце-прем’єр-міністра України – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, повідомив член фракції “Європейська солідарність”.

Нагадаємо, на засіданні фракції партії “Слуга народу” 18 березня обговорювалися кадрові зміни в уряді, які плануються на поточний тиждень. Зокрема, ішлося про звільнення міністра освіти і науки Сергія Шкарлета та призначення на цю посаду Оксена Лісового, а також про звільнення з посади міністра стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна та призначення замість нього Олександра Камишіна. Водночас запропоновано розширити сферу повноважень міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. Його нова посада називатиметься віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України.

Реклама

Залишити коментар