В одному з будинків Чернівців вибухнула опалювальна піч: яка причина

Сьогодні, о 07:38 до аварійно-диспетчерської служби АТ «Чернівцігаз» звернувся власник житла, який повідомив про запах газу в оселі. На місці події, аварійна бригада виявила зруйновану опалювальну піч. Про це повідомляє АТ «Чернівцігаз».

За результатами обстеження встановлено, що газоспалююче обладнання (дві опалювальні печі та газова плита) тривалий час не обслуговувалися та перебувають в аварійному стані. Квартиру споживача відключено від газу. Від вибуху ніхто не постраждав.

Загалом, більш як 12 тисяч чернівчан, використовують опалювальні печі з довгофакельними пальниками, які не обладнані або ж з непридатною до використання автоматикою безпеки. Такі печі є постійним джерелом ризику, як для господарів квартир, так і їхніх сусідів.

В Правилах безпеки систем газопостачання (пункті 5.4) передбачено, що споживачі газу зобов’язані забезпечити періодичне обслуговування внутрішніх газопроводів та газових приладів.

Кожна родина може самостійно подбати про свою безпеку, уклавши договір з «Чернівцігазом» або ж іншою компанією, яка має дозвіл на проведення відповідних робіт.

Реклама

Залишити коментар