На Буковині закрили значну частину Пунктів незламності

На Буковині частину Пунктів незламності перевели у режим “готові до відкриття”. Таке рішення прийняли на засіданні комісії ТЕБ та ТНС у зв’язку з поліпшенням ситуації з електропостачанням і враховуючи покращення погодних умов та подальший прогноз підвищення середньодобової температури повітря. Про це повідомляє Чернівецька ОВА.

Відтак з 15 березня 2023 року в області функціонує 131 Пункт незламності: 107 – в закладах органів місцевого самоврядування, 18 стаціонарних від Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області, 1 – на залізничному вокзалі в м. Чернівці та 5 Пунктів незламності відповідального бізнесу.

Варто зазначити, що станом на 19 лютого на Буковині функціонувало 313 ПН, з яких 274 – в комунальних закладах, 33 ДСНС, 1 на залізничному вокзалі в м.Чернівці та 5 пунктів незламності відповідального бізнесу.
У разі погіршення безпекової ситуації в енергетичній сфері, або через різке погіршення погодних умов, усі “готові до відкриття” Пункти незламності запрацюють.

Перелік “Пунктів незламності”, які працюють тут.

Реклама

Залишити коментар