Не змогли пояснити мету перебування у прикордонному районі: охоронці рубежу затримали 14-х “ухилянтів”

Прикордонники Чернівецького загону затримали 14-х громадян України, які поза пунктами пропуску намагалися потрапити до Молдови й Румунії. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордон служби України – Західний кордон.

Співробітники оперативних підрозділів Чернівецького загону спільно з прикордонним нарядом відділення “Гвіздівці”, на одному з контрольних постів Дністровського району Чернівецької області зупинили для перевірки автомобіль служби таксі марки “Фіат”. У салоні авто перебували троє осіб призовного віку з документами, мешканці Луганської та Харківської областей, які прямували до кордону з Молдовою. Чоловіки не змогли пояснити прикордонникам мету перебування у контрольованому прикордонному районі, а згодом зізнались про намір незаконно перетнути українсько-молдовський кордон.

Поряд з цим, впродовж вихідних охоронці кордону відділів “Кельменці”, “Мамалига” та “Фальків” у шести випадках затримали ще 11-х правопорушників, які в незаконний спосіб намагалися перетнути державний рубіж. Порушниками кордону виявилися мешканці Дніпропетровської, Київської, Одеської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Усіх правопорушників було доставлено до прикордонних підрозділів для притягнення до відповідальності за ст.204-1 КУпАП “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”.

Нагадуємо, що з метою недопущення незаконного перетину державного кордону громадянами України призовного віку у контрольованих прикордонних районах Чернівецької та Івано-Франківської областей тривають оперативно-профілактичні заходи “Березень-2023”. Прикордонники у взаємодії з правоохоронними органами здійснюють посилений контроль за дотриманням прикордонного режиму у прикордонні.

Реклама

Залишити коментар