Контролери Чернівецького тролейбусного управління отримали “тривожні кнопки”

Від сьогодні, 8 березня, контролери громадського транспорту м. Чернівці отримали для користування “тривожні кнопки”. У разі конфліктних ситуацій із пасажирами чи інших непередбачуваних випадків, вони одразу можуть викликати поліцію охорони. Про це повідомляє Управління поліції охорони в Чернівецькій області.

Йдеться про всі тролейбусні маршрути міста та про ті автобусні маршрути, які обслуговує Чернівецьке тролейбусне управління (ЧТУ).

“До нас звернулося тролейбусне управління, аби ми забезпечили “тривожними кнопками” їхніх контролерів, – розповідає Михайло Романюк, начальник Управління поліції охорони у Чернівецькій області. – І ми видали 10-ть “тривожних кнопок” для контролерів, оскільки на маршрутах ЧТУ працює 10-ть екіпажів контролерів. Заключили із ЧТУ відповідний договір. Контролери отримали два в одному – “тривожні кнопки” та GPRS- трекери. Наші диспетчери на моніторах у пункті централізованого спостереження центру технічної охорони бачитимуть, де саме знаходяться контролери, якщо, у випадку, вони натиснуть “тривожну кнопку”, – йдеться у повідомлені. 

У м. Чернівці працюють 5 нарядів поліції охорони, після відповідного сигналу вони приїжджають за три хвилини. Ілля Задорожняк, контролер ЧТУ каже, що до цього часу, їм, контролерам, часто доводилося викликати поліцію, коли з’ясовують із пасажирами питання, які стосуються їхнього безквиткового проїзду.

“Пасажири є дуже різні, – додає контролер. – Коли вони не оплачують проїзд і ми виписуємо штрафи та з’ясовумо всі деталі, то деякі пасажири реагують агресивно. Не раз викликали поліцію. Зараз “тривожні кнопки” дуже нам допоможуть”. 

Реклама

Залишити коментар