Зеленський пояснив рішення продовжувати оборону Бахмута

Якщо російським окупантам вдасться захопити Бахмут Донецької області, це відкриє шлях для захоплення ключових міст на сході України. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю CNN, опублікованому у вівторок, 7 березня.

Глава держави наголосив, що українське військове керівництво єдине в рішенні продовжувати оборону Бахмута.

“Ми розуміємо, що після Бахмута вони можуть піти далі. Вони можуть піти в Краматорськ, Слов’янськ, після Бахмута у росіян буде відкрита дорога в інші міста України на Донецькому напрямку. Ось чому там стоять наші хлопці”, — пояснив Зеленський.

Президент зазначив, що країна-терорист росія в Бахмуті хоче здобути хоч якусь перемогу та підняти над містом свій триколор ціною вбивства мешканців Бахмута й знищення там усіх будівель. Україна має іншу мотивацію: “Ми повинні думати насамперед про наших людей. Ніхто не має потрапити в оточення — це дуже важливо”.

CNN пише, що «деякі командири та молодші офіцери ставлять під сумнів доцільність утримання Бахмута». Зеленський відкинув цю інформацію та сказав, що ніколи не чув такого від своїх командирів.

“Військові самі бачать, що ми маємо залишатися там сильними, незважаючи на те, що росія зруйнувала все місто. Війська допомагали дітям, мирним жителям залишити місто — досі люди виїжджали з Бахмута. Ми всім допомагали”, — додав він.

Реклама

Залишити коментар