УАФ призначила виконувача обов’язків головного тренера збірної України

Виконавчий комітет Української асоціації футболу затвердив головного тренера молодіжної збірної України та ФК «Олександрія» Руслана Ротаня виконувачем обов’язків головного тренера національної збірної України.

Про це повідомила пресслужба Української асоціації футболу. 

42-річний Руслан Ротань грав у футбольних командах «Дніпро», «Динамо», та чеській клуб «Славія». Крім цього, Ротань грав за збірну України, де провів 100 матчів та забив 8 голів.

З грудня 2018 року Ротань є головним тренером молодіжної збірної України. У січні 2023 року очолив «Олександрію», яка посідає п’яте місце у прем’єр-лізі. 

Українська асоціація футболу в січні цього року припинила співпрацю з головним тренером збірної України з футболу Олександром Петраковим. Він був на посаді з літа 2021 року.

Угода з Ротанем буде чинною до моменту набрання чинності контракту із футбольним тренером Сергієм Ребровим, перемовини з яким проводить УАФ. Сергій Ребров є головним тренером еміратського футбольного клубу «Аль-Айна». Його контракт з клубом з ОАЕ розрахований до літа 2023 року.

З Ребровим планують провести перемовини стосовно призначення його головним тренером національної збірної України з укладенням контракту до 30 липня 2024 року з можливістю продовження за взаємною згодою до 30 липня 2026 року.

Реклама

Залишити коментар