Гірськими стежками до Румунії: прикордонники вкотре затримали “ухилянтів”

На Буковині прикордонники затримали чоловіків, які гірськими стежками прямували до ЄС. Про це повідомляє Західне ругіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Впродовж минулої доби прикордонники Чернівецького загону затримали 4-х організаторів та 16-х чоловіків призовного віку, які намагалися незаконно потрапити до Румунії й Молдови.

ієї ночі військовослужбовці відділу “Красноїльськ” в ході реалізації оперативної інформації у двох випадках затримали 6-х порушників кордону. Нехтуючи своїм життям “горе-туристи” пробирались до Румунії через важкодоступні, засніжені ділянки кордону українських Карпат.

Про можливу появу невідомих вартові кордону знали завчасно. Дві окремі групи чоловіків з інтервалом у дві години було виявлено у прикордонні під час руху у напрямку державного рубежу. За результатами пошукових дій прикордонники також виявили 4-х організаторів незаконного переміщення чоловіків та транспортний засіб. Один із порушників виявився неповнолітнім.

Ще 10-х правопорушників, які в незаконний спосіб намагалися перетнути державний рубіж, виявили та затримали прикордонники відділів “Селятин” та “Кельменці”. Останніми виявилися мешканці Дніпропетровської, Чернівецької й Івано-Франківської областей.

Правопорушників було доставлено до прикордонних підрозділів для притягнення до відповідальності за ст.204-1 КУпАП “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”. Стосовно організаторів до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 332 ККУ “Незаконне переправлення осіб через державний кордон України”.

Реклама

Залишити коментар