Отруїлися чадним газом: у Чернівцях госпіталізували двох жінок

Сьогодні вночі, до АДС Чернівцігазу, від лікаря швидкої допомоги надійшла заявка про отруєння чадним газом в будинку по вул. Рівненській у Чернівцях. До лікарні госпіталізовано двох жінок, віком 20 та 40 років в стані середньої важкості. Про це повідомили в АТ “Чернівцігаз”.

До лікарні госпіталізовано двох жінок, віком 20 та 40 років в стані середньої важкості. Прибувши за адресою, аварійники не змогли отримати доступ до приміщення.

Оскільки квартира постраждалих знаходиться на першому поверсі, через прочинене вікно газовики зафіксували концентрацію чадного газу в 12 ppm. Задля безпеки жителів будинку, і до надання доступу до помешкання госпіталізованих, тимчасово відключено 5 споживачів газу (1 стояк).

Посилення вітру та зміна атмосферного тиску може спровокувати утворення зворотної тяги. Аби вберегти себе та рідних, газовики нагадують важливі правила, які збережуть життя! Закликаємо споживачів природного газу, перед використанням димохідних газових приладів та під час їх роботи, час від часу перевіряти тягу.

Також потрібно звертати увагу на цілісність димовідвідної системи (відповідність розмірів та відсутність пошкоджень димовідвідних патрубків на котлах чи колонках, відсутність тріщин на опалювальних печах, відсутність руйнувань оголовків димоходів).

Для нормального згорання природного газу, обов’язковою є наявність природної вентиляції. Під час роботи газових приладів відкривайте на кухні кватирку або встановіть провітрювачі у віконні рами. Не використовуйте одночасно димохідні газові прилади та вентиляцію зі штучним спонуканням (електровитяжку).

Пам’ятайте: згідно з Правилами безпеки систем газопостачання, встановлення в одному приміщенні димохідних газових приладів та вентиляції зі штучним спонуканням – заборонено!

Реклама

Залишити коментар