Директора Russia Today антона кузнєцова-красовського засудили заочно до 5 років ув’язнення

У ході слідчо-оперативних дій зібрано обґрунтовані докази вини колишнього директора з мовлення пропагандистського телеканалу Russia Today антона кузнєцова-красовського у злочинах проти України

Про це повідомляє СБУ в п’ятницю, 17 лютого, в telegram.

Стало відомо, з лютого 2022 року він публічно підтримував повномасштабне вторгнення рф, виправдовував злочини росіян та закликав до геноциду українського народу.

Свої “тези” російський пропагандист поширював під час ефірів на “RT”, а також через підконтрольні telegram-канали. На підставі зібраних СБУ доказів та проведених експертиз, суд визнав кузнєцова-красовського винним за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 3 ст. 109 (публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, вчинених з використанням засобів масової інформації);
  • ч. 2 ст. 442 (публічні заклики до геноциду, а також виготовлення матеріалів із закликами до геноциду з метою їх розповсюдження або розповсюдження таких матеріалів).

Таким чином зловмиснику призначено 5 років ув’язнення з конфіскацією майна. Це максимальний термін позбавлення волі, передбачений санкціями обох статей. Наразі злочинець переховується від правосуддя за кордоном.

Окрім цього, також зазначається, що співробітники СБУ знають про його місцезнаходження і проводять комплексні заходи для притягнення винного до відповідальності. Розслідування проводили співробітники СБУ за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора.

Реклама

Залишити коментар