Залужний: Сили оборони на деяких ділянках фронту відновили втрачені позиції

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що Сили оборони на деяких ділянках фронту відновили раніше втрачені позиції й закріпилися.

Про це повідомив Залужний за результатами розмови з головою об’єднаного комітету начальників штабів США Марком Міллі.

“Ми також обговорили перебіг бойових дій. Найбільш напружена ситуація сьогодні на Донецькому напрямку, тут противник здійснює щодня до 50 атак. Запеклі бої тривають в районі Вугледара і Марʼїнки. Ми надійно тримаємо оборону. На деяких ділянках фронту нам вдалося відновити раніше втрачені позиції і закріпитися там. Попри постійний тиск ворога, ми продовжуємо утримувати під контролем Бахмут і вживаємо заходів для стабілізації лінії фронту довкола цього міста”.

Залужний зазначив, що запорука успіху на полі бою – ефективне вогневе ураження, що потребує відповідної кількості озброєння та боєприпасів.

Головнокомандувач ЗСУ також поінформував Міллі про підсумки останньої масованої ракетної атаки ворога, підкреслив значення засобів протиповітряної оборони і вкотре подякував за їхнє надання.

Також він поділився занепокоєнням у звʼязку з використанням росією морських надводних дронів, що створює загрозу цивільному судноплавству в Чорному морі.

Реклама

Залишити коментар