Збільшили ліміти споживання: до 16.00 уся Буковина буде зі світлом

Сьогодні, 5 лютого, до 16.00 усі споживачі електроенергії на Буковині будуть зі світлом. Про це повідомляє АТ “Чернівціобленерго”.

Як повідомляє Чернівціобленерго, таке заживлення стало можливим завдяки відносно зменшеному споживанню через вихідний день та дещо збільшені ліміти для області. За таким режимом сьогодні живуть більшість регіонів країни.

“Як бачимо, енергосистема країни поступово відновлюється, в роботу запустили енергоблок на тепловій електростанції, який планово виводили в ремонт. Також включено в роботу ще один блок на іншій електростанції. Завдяки цьому потрохи нарощується генерація електроенергії, тому ліміти для областей дещо збільшилися”, — повідомили на сторінці підприємства.

Також запевняють, що поступове збільшення виробництва електроенергії дозволить енергетикам підготуватися до похолодання, щоб при зниженні температури, не допустити різкого збільшення відключень.

“Наступного тижня будемо працювати за графіком погодинних відключень, залежно від обсягів лімітів, які буде надано для області від Укренерго. Як і обіцяли, відзавтра ми змінимо гарантовані години заживлення та відключення для всіх груп, щоб урівноважити між споживачами кількість електроенергії у пікові години навантаження. Зокрема, групи, які минулого тижня мали обмеження електроенергії ввечері, цього тижня у вечірні години будуть більше заживленими”.

Реклама

Залишити коментар