МЗС Молдови відповіло на погрози лаврова щодо «нової України»

У МЗС Молдови дали коментар з приводу інтерв’ю міністра закордонних справ росії сергія лаврова, в якому він заявив, що Захід на роль “нової України” розглядає Молдову.

Про це повідомляє point.md

“Категорично відкидаємо заяви глави російської дипломатії, які не відповідають дійсності і є частиною вже відомої загрозливої риторики російської дипломатії. Хочемо нагадати російській стороні, що шлях, яким йде Республіка Молдова, – це шлях вступу до Європейського Союзу. Це проєкт країни, який підтримали громадяни. Молдова як держава та молдовани незалежно від політичних чи геополітичних переваг хочуть миру, свободи та демократії. Будемо вдячні, якщо всі країни світу, в тому числі російська федерація, поважатимуть рішення нашого народу”, – заявили у МЗС Молдови.

Також у відомстві зазначили, що Республіка Молдова чітко обрала своє майбутнє, і це майбутнє є частиною вільного світу.

Раніше глава міністерства закордонних справ рф сергій лавров в інтерв’ю телеканалу «росія 24» та РІА Новости заявив, що Молдова — одна із країн, яку Захід хоче перетворити на чергову «антиросію».

“Зараз на цю роль розглядають Молдову”, — сказав лавров, відповідаючи на запитання, “яка країна поблизу росії може піти шляхом України”.

Реклама

Залишити коментар