ДБР затримало підприємців, які продавали ЗСУ яйця по 17 грн

Державне бюро розслідувань затримало групу зловмисників, які привласнювали кошти на продукти для ЗСУ, зокрема продавали військовим яйця по 17 грн

Про це поінформувала пресслужба ДБР.

Правоохоронці встановили, що група підприємців, яка займалася постачанням продуктів для ЗСУ, привласнювала кошти для забезпечення військових.

Окрім продажу товарів за завищеними цінами, були й інші схеми розкрадання грошей:

“До фінансово-господарських документів вносились неправдиві дані щодо отримання військовою частиною продуктів на свій склад, коли насправді нічого не поставлялося. Потім “віртуальні” продукти “списували” – начебто їх спожили солдати”, – пояснили в пресслужбі.

Так, затримано п’ятьох осіб із групи зловмисників: представників підприємств-постачальників та військових, відповідальних за забезпечення однієї з військових частин ЗСУ. Серед іншого затримано військовослужбовця, який займався махінаціями із бухгалтерією.

Зловмисники привласнили гроші, спрямовані міноборони на забезпечення військових, на суму в понад 4,6 млн грн. Потім вони ділили їх між собою.

“У ході проведених обшуків в учасників злочину вилучено чорнову бухгалтерію, записи, незаконну зброю, боєприпаси, вибухові пристрої, понад 1 млн грн готівкою”, – додали в ДБР.

Попередньо учасникам схеми можуть інкримінувати ч. 5 ст. 191 КК України (Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, вчинені в особливо великих розмірах).

Реклама

Залишити коментар