НАТО стверджує, що готове до прямої конфронтації з РФ

Очільник Військового комітету НАТО адмірал Роб Бaуер заявив, що Альянс готовий до прямої конфронтації з РФ. Пріоритетом Альянсу є переозброєння. Про це він сказав в інтерв’ю RTP.

“Роб Бaуер запевняє, що НАТО готове до прямої конфронтації з Росією, визнаючи, що пріоритетом Альянсу є переозброєння. Він також визнає, що організація втратила монополію на військову ініціативу” — пише видання.

Він нагадaв, що під час саміту в Мадриді минулого року у відповідь на дії Росії Альянс вирішив створити чотири додаткові багатонаціональні бойові групи в Болгарії, Угорщині, Румунії та Словаччині.

“Це важливий сигнал Росії… Що ми готові, якщо у них з’явиться думка прийти до НАТО. І це червона лінія. Якщо є якась червона лінія — це перетин росіянами кордону нашої території” — заявив Бауер.

Бауер також вважає, що стратегічні цілі Росії виходять за межі України, оскільки Москва прагне відновити розміри колишнього Радянського Союзу.

Відповідаючи на питання, чи не боїться НАТО ескалації війни, Бауер сказав, що ескалацією був початок Росією агресії, а коли Україна хоче відвоювати те, що їй належить — це не ескалація.

“Якщо вони (росіяни) припинять війну сьогодні, ніякої більше ескалації не буде” — підкреслив він.

Реклама

Залишити коментар