Мустафа Найєм очолив новостворене Агентство відновлення та розвитку інфраструктури

Мустафа Найєм змінив посаду заступника міністра інфраструктури на голову новоствореного Агентства відновлення та розвитку інфраструктури.

Про це повідомив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

За його словами, Найєм “фактично очолить один із найважливіших напрямів роботи“. Новостворене агентство працюватиме в межах стратегічного плану повоєнної відбудови, який включатиме десятки тисяч об’єктів для відновлення в усіх галузях.

Ключовими завданнями Найєма на новій посаді будуть:

  • запустити фактичну роботу з першими об’єктами відновлення;
  • відпрацювати механізм взаємодії з донорами — урядами країн, міжнародними фінансовими інституціями і неурядовими організаціями;
  • скоординувати запити від регіонів щодо пріоритетних проєктів відновлення.

Кубраков запевняє, що Агенство відновлення шукає найкращих експертів у галузях будівництва, архітектури і менеджменту. Також упродовж найближчих двох місяців у системі агентства має запрацювати Антикорупційний офіс.

Також міністр запевняв, що влада відкрита до співпраці з представниками громадськості в питаннях протидії корупції та впровадження сучасників стандартів і процедур у процесі управління проєктами.

Найєм працював заступником міністра інфраструктури з серпня 2021-го. До цього він два роки був заступником генерального директора концерну «Укроборонпром».

Реклама

Залишити коментар