Глави українських церков уперше спільно зустрілися із Папою Франциском

Глави українських церков у Ватикані 25 січня спільно зустрілися із Папою Римським Франциском. Це перша така зустріч з 2001 року, коли Святий Престол очолював Іван Павло ІІ.

Про це повідомляє Vatican News.

Ідеться про зустріч Папи Франциска із делегацією Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО). Під час аудієнції голова Католицької церкви вручив представникам української делегації заздалегідь приготовану письмову промову, адже мав іти на загальну аудієнцію.

Проте Папа Римський встиг запевнити лідерів українських церков у своїй близькості: каже, що постійно перебуває в діалозі з представниками українського народу.

“Дякую вам за цю вашу єдність, це для мене багато значить. Це схоже до дітей в сім’ї, де один є там, інший — деінде, але коли мама хвора, всі збираються докупи“, — сказав Папа Франциск.

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній зазначив, що ВРЦіРО і справді зібрані разом подібно до дітей, що збираються звідусіль, коли хворіє мати. 

“Ми є різні, але наша мати — Україна. Просили Папу продовжити молитву про Україну і боротьбу за правду“, — зазначив Епіфаній.

Реклама

Залишити коментар