Спроба незаконного перетину кордону: на Буковині затримали двох “багатодітних татусів”

Прикордонники Чернівецького загону припинили дві спроби незаконного перетинання кордону за підробними документами. Про це повідомляє Західне регіональне управління Дежприкордонслужби України.

Учора 22 січня, надвечір в пункті пропуску “Порубне” прикордонники затримали 37-річного мешканця Харківської області. Під час проходження паспортного контролю чоловік зазначив, що є багатодітним батьком, надавши три свідоцтва про народження дітей. У результаті поглибленого вивчення документів охоронці кордону виявили ознаки підробки одного зі свідоцтв про народження. Чоловік зізнався, що незаконно придбав документ через Інтернет та аби уникнути відповідальності запропонував неправомірну вигоду у розмірі 500 США, від якої прикордонний наряд відмовився.

Іншого “багатодітного татуся” виявили прикордонники у пункті пропуску “Красноїльськ”. 42-річний чоловік зізнався, що з метою виїзду за кордон “докупив” 3-річного сина, підробивши свідоцтво про народження.

В обох випадках на місце події викликали співробітників Національної поліції. У діях правопорушників вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст.358 ККУ “Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів”. Одному з затриманих доведеться відповідати за ст. 369 ККУ “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі”.

Реклама

Залишити коментар