Данілов назвав завдання путіна під час спроби нового наступу

Протягом 2023 року противник спробує прорвати фронт й оточити захисників України, а також не відмовиться від спроби узяти українську столицю

Так вважає секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, про що він написав в авторській колонці за 22 січня 2023 року на “Українській правді”.

“Завдання максимум – здійснення прориву на оперативних напрямках: південь, завершення окупації Донецької і Луганської областей, переривання ланцюжків постачання зброї. І, звичайно, Київ залишається головною мрією путінських фантазій”, – зазначив секретар РНБО.

Такий російський план Данілов назвав “українським Сталінградом”.

Якщо ж цього не вийде одночасно на кількох напрямках, то владімір путін, продовжує Данілов, марить великими оточенням українських сил в одному конкретному регіоні.

“В крайньому разі він бажає повторення в максимально масштабованому вигляді варіанту Дебальцева-2. Тому новоспечені Жукови в особі Герасимова концентрують ресурси, підтягують резерви, відновлюють боєздатність і шукають найбільш вразливі ділянки українського фронту”, – пояснив секретар РНБО.

При цьому Данілов наголошує, що росія дійсно готується до наступу у 2023 році.

“Першою ознакою якого, згідно зі сталою тактикою, є реалізація активних інформаційних заходів”, – стверджує Олексій Данілов.

Зокрема, йдеться, за його словами, про фейки з “анонімних ТГ-каналів” щодо “незліченної кількості супернавчених та до зубів озброєних мобілізованих, надсучасної російської військової техніки, останнього покоління ракет, які зметуть центри прийняття рішень” тощо.

В такий спосіб, додає секретар РНБО, “ворог хоче зламати волю, посіяти зневіру у ЗСУ і наші сили”.

Реклама

Залишити коментар