Вучич: Крим і Донбас – це Україна, ми не можемо підтримати вторгнення рф

Президент Сербії Александар Вучич зазначив, що його країна не може підтримати вторгнення росії в Україну й визнає Крим і Донбас українськими територіями.

Про це Вучич сказав в інтерв’ю Bloomberg.

“Ми з самого початку говорили, що не могли і не маємо права підтримувати вторгнення росії в Україну. Для нас Крим – це Україна, Донбас – це Україна, і так буде завжди”, – зазначив сербський президент.

В інтерв’ю Вучич також спрогнозував, що у війні між Україною та росією “найгірше ще попереду”, оскільки обидві сторони заглиблюються в конфлікт.

Президент Сербії, який мав десятки зустрічей з російським візаві владіміром путіним протягом останніх років і брав уроки російської мови, щоб мати можливість говорити з ним безпосередньо, сказав, що не розмовляв зі своїм колегою вже “багато місяців”.

Також він підкреслив, що Сербія далеко не в усьому підтримує владу в Москві: “Ми не завжди в захваті від деяких їхніх позицій. У нас традиційно хороші відносини, але це не означає, що ми підтримуємо кожне рішення або більшість рішень, які надходять з Кремля”.

Сербія – традиційно один із найближчих союзників росії в Європі – намагається встановити певну дистанцію від Москви, оскільки повномасштабна війна в Україні загострює відносини між двома країнами та їхніми лідерами.

Реклама

Залишити коментар