На Буковині за “припис” двох дітей та спробу підкупити прикордонників оштрафували ухилянта

“Багатодітний” батько отримав вирок суду за підробку свідоцтв про народження дітей та спробу підкупу прикордонників. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Нагадаємо, що 40-річний житель Харківської області, який прямував на виїзд з України, прибув в пункт пропуску “Порубне” 25 жовтня 2022 року.
 
Під час проходження паспортного контролю чоловік зазначив, що є багатодітним батьком, надавши свідоцтва про народження трьох дітей. Перевіривши документи, прикордонний наряд виявив ознаки підробки у двох свідоцтвах дітей. Зрозумівши, що несправжність документів викрито, чоловік вирішив уникнути відповідальності та запропонував охоронцям кордону неправомірну вигоду у розмірі 1100 доларів США.
 
Суд встановив, що чоловік використав підроблені свідоцтва про народження двох дітей, видані Печерським районним у місті Києві відділом ДРАЦСу.
 
 У суді «багатодітний» батько свою вину у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 358 КК України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ст.369 КК України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі), визнав повністю.
 
Глибоцький районний суд Чернівецької області призначив йому покарання у виді штрафу, розміром 22 100 гривень, а речовий доказ – 1100 доларів США – конфіскувати в дохід
Реклама

Залишити коментар