Сьогодні, 9 січня, на маршрут №34 виїхали сучасні низькопідлогові автобуси марки “Mercedes-Benz”. Про це пише у своєму телеграм-каналі Роман Клічук.
Маршрут №34 був одним із проблемних: погане обслуговування, недотримання графіку та регулярності руху транспорту, і як наслідок – довге очікування на зупинках. Тому угоду з приватним перевізником ми розірвали, а сам маршрут обслуговуватиме Чернівецьке тролейбусне управління, – пише Роман Клічук.
Всі автобуси обладнані автоматичною системою підрахунку пасажирів, валідаторами та вміщують до 85 осіб, і що головне – якісно надаватимуть послуги перевезення. Транспорт курсує від мікрорайону Гравітон до гіпермаркету “Ашан” на вулиці Хотинській.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2023/01/090123-marshrut-34_1.jpg)
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2023/01/090123-marshrut-34_2.jpg)