Соледар залишається під контролем України, навколо міста тривають важкі бої

Три офіційних джерела спростували, що Збройні сили України втратили контроль над Соледаром, про що стверджують російські пропагандисти.

Про те, що Соледар залишається під контролем українських військових, каже речник Східного угруповання військ Сергій Череватий, заступник голови парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юрій Мисягін та очільник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Череватий в ефірі телемарафону заявив, що біля Соледара тривають кровопролитні бої, проте українські військові тримають місто.

“Тільки з 00:00 7 січня вже було 76 обстрілів з боку окупантів на цьому напрямку. Сталося 10 боєзіткнень. Збройні сили роблять усе, щоби завдати максимальної шкоди ворогу в особовому складі та техніці. Та роблять усе, щоби вирівняти тактичне положення”, — розповів Череватий.

Він припустив, що згодом зможе детальніше прокоментувати ситуацію біля Соледара. 

Мисягін у Telegram теж підтвердив, Соледар перебуває під контролем Сил оборони України.

А Кириленко в ефірі телемарафону зазначив, що військове командування “вживає максимальних заходів, щоб відновити ті положення, на яких частково ворог мав успіх“.

Реклама

Залишити коментар