Представилися працівниками служби безпеки банку: буковинок ошукали на понад 104 тисячі гривень

Правоохоронці фіксують збільшення кількості випадків шахрайств, де аферисти представляються нібито працівниками фінансових установ. Довірливі громадяни надають невідомим особам персональні та банківські дані, а також без вагань перераховують свої заощадження. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

До поліції надійшло три повідомлення від буковинців про шахрайство. В всіх трьох випадках невідомі телефонували до своїх жертв та представлялися працівниками служби безпеки банку.

Псевдобанкіри увійшовши в довіру до співрозмовників дізнавалися персональні та банківські дані. Після чого знімали всі заощадження з карткових рахунків. В

наслідок шахрайських дій 35-річна чернівчанка позбулася понад 48 тисяч гривень, 50-річна жителька Чернівців втратила 40 тисяч гривень, а у 42-річної буковинки виманили понад 16 тисяч гривень.

За вказаними фактами дізнавачі поліції розпочали кримінальні провадження, передбачені частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Щоб не стати жертвою шахраїв, пам’ятайте: не повідомляйте підозрілим особам персональні та банківські дані, а тим паче коди, які надходять в SMS-повідомленнях. Поліцейські наголошують, що працівники банків не телефонують до своїх клієнтів для того щоб дізнатися конфіденційну інформацію.

Правоохоронці закликають – відчувши небезпеку або потрапивши у нестандартну ситуацію, будьте пильними. Не дайте шахраям себе ошукати.

Реклама

Залишити коментар