Вимагали неіснуючі борги: на Буковині на лаву підсудних сядуть члени міжрегіональної злочинної групи

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що чоловіки віком від 22 до 26 років погрозами змушували місцевого мешканця сплатити їм 1000 доларів США як повернення неіснуючого боргу. Після відмов вони вдалися до більш радикальних заходів. На одній із вулиць міста фігуранти напали на потерпілого, побили, відібрали мобільний телефон та висунули вимогу про надання, окрім 1000 доларів США, ще 10 000 грн – кожних два тижні. Про це повідомляє ГУНП у Чернівецькій області.

Відповідно до розробленої схеми, організатор підшукав жертву та розподілив ролі між двома буковинцями. Чоловіки систематично вимагали гроші у чернівчанина як неіснуючий борг. Також правоохоронці задокументували перерахування 20 000 грн. потерпілим на банківський рахунок, який вказали вимагачі.

13 липня у Чернівцях оперативники УСР, слідчі поліції та колеги із СБУ за силової підтримки спецпризначенців КОРД затримали двох учасників злочинної групи після отримання ними від потерпілого 10 000 гривень. Наступного дня, 14 липня, встановивши місце перебування третього фігуранта, колеги з Одеського управління стратегічних розслідувань, провели заходи для його затримання в Затоці та доправили його у Чернівці для проведення слідчих дій.

Трьом затриманим поліцейські повідомили про підозри за частиною 4 статті 189 (Вимагання) та частиною 5 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.

Наразі слідчі поліції довели причетність фігурантів до вчинення злочину та під процесуальним керівництвом Чернівецької обласної прокуратури передали відносно них обвинувальний акт для розгляду до суду.

Реклама

Залишити коментар