Святвечір буде без світла

АТ “Чернівціобленерго” опублікувало графік стабілізаційних відключень на п’ятницю, 6 січня 2023 року.

Дефіцит електроенергії в енергосистемі, як і раніше, присутній. Він не зникав і минулими днями, коли графіки були скасовані, – пояснили в обленерго.
Погодинних відключень не було у святкові дні, бо традиційно зменшується споживання (здебільшого за рахунок великого бізнесу), тому потреби краю в електроенергії зменшилися. Крім того, цими днями ще допомогла погода – сонячна активність сприяла виробництву відновлювальної енергії (на Буковині працюють три потужні сонячні станції).
Тому при однакових лімітах споживання у різні дні по-різному застосовуються/не застосовуються стабілізаційні графіки. Це залежить від погодних умов, обсягів генерації та потреби в електроенергії у конкретний час доби.

Зображення завантажується...

Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excel – для міста Чернівці; у файлі Excel – для районів області.

Енергетики нагадують, що вкрай важливо вимикати з мережі всі енерговитратні прилади, коли в оселі немає живлення. Цим ви вбережете свою техніку та електромережі від перевантаження під час включення.

Реклама

Залишити коментар