У запеклих боях із російськими загарбниками загинув працівник Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні Михайло Колдинін. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.
Захисник народився 7 липня 1969 року. Він мав військовий досвід – свого часу брав участь в бойових діях на території колишньої Югославії і був нагороджений медаллю “За службу миру”.
У комунальному закладі Михайло Колдинін працював підсобним робітником господарського відділу.
У вересні 2022 року його мобілізували.
Вічна пам’ять!
Батько народився 9 числа, а не 7.