У Міноборони прокоментували дані про нездатність рф наступати на Бахмут

У Міноборони України вважають, що можливості росіян для наступу в районі Бахмута на Донеччині оцінити складно: окупанти мають достатньо живої сили для продовження атак.

Про це заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі загальнонаціонального телемарафону, коментуючи інформацію британської розвідки про послаблення російських сил під Бахмутом.

На питання про те, чи дійсно росіяни не мають можливостей для наступу, Маляр відповіла: “Складно робити однозначний прогноз”.

За її словами, на Бахмутському напрямку росіяни підключають приватні армії, серед яких не лише ПВК Вагнер, а й інші підрозділи, такі як Патріот.

Заступниця міністра оборони зазначила, що окупанти мають величезний людський ресурс, який вони можуть використовувати та намагаються залучати як на регулярній основі, так і в приватних арміях.

“Не треба недооцінювати ресурс рф як держави загалом. Можливо, вони не в змозі вести бої з такою інтенсивністю як починали, але в них ще достатньо запасу, щоб принципі вести цю війну. Нам жодним чином не можна розслаблятися, бачимо, які тяжкі бої тривають на Донецькому напрямку”, — сказала Маляр.

Реклама

Залишити коментар