Повертаємося до відключень, – Обленерго оприлюднило нові графіки вимкнення світла

АТ “Чернівціобленерго” оприлюднило графік стабілізаційних відключень користувачів Чернівецької області на середу, 2 січня 2023 року.

2 січня розпочинається робочий тиждень, повертаємося до роботи, бізнес відновлює свою активність, тож споживання електроенергії зросте. Тому області надано обмеження дозволеного навантаження у межах 190 МВт. До ранку понеділка ще матимемо світло без обмежень, – повідомили енергетики.

Зображення завантажується...
В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних відключень і суворо їх дотримуватися.
1. З технічних причин не можна гарантувати відкл/вкл рівно о зазначеній годині, оскільки бригада має доїхати до енергооб’єкту і виконати дії з техніки безпеки. Тому відключення можуть відхилятися на 20-40 хв від години, зазначеної у графіку.
2. Через різке непрогнозоване збільшення навантаження на мережі диспетчер зобов’язаний негайно вжити заходів, щоб його знизити. Такі аварійні відключення застосовуються незалежно від складених графіків.
Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excel – для міста Чернівці; у файлі Excel – для районів області.
Реклама

Залишити коментар