Україна повернула пітбуля з “Азовсталі”, якого начебто віддавали кадирову

Україна 31 грудня під час обміну полоненими повернула додому собаку, на ім’я Адік, якого російські військові забрали в української військової з Маріуполя після того, як вона потрапила у полон.

Про це повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак.

Пітбуль Адік разом з українською військовою вийшов з «Азовсталі». Жінка потрапила в полон на окупованій території, а собаку в неї забрали, повідомляли в червні російські медіа та рух UAnimals.

Згодом російські пропагандисти опублікували відео, на якому Адіка «дарують» кадирову як трофей. Під час розмови чоловіки сміялися з того, що власниця обіцяла своєму псу знайти його.

“Адік був і є повноцінним членом нашої родини. Він надзвичайно добрий і активний собака, який дуже любить своїх справжніх власників. Адік — алергік, він завжди суворо харчувався, йому не можна вживати деякі продукти”, — розповіли родичі військової.

Крім того, за їхніми словами, пес завжди підлещується за морозиво.

Україна 31 грудня провела черговий обмін полоненими, у межах якого додому повернулися 140 людей. Серед них поранені, захисники Маріуполя, острова Зміїний, добровольці тероборони зі Славутича, а також українські захисники з Бахмутського напрямку, повідомив Єрмак.

Він зазначив, що серед людей, яких повернули, 82 бійці Збройних сил України, 15 військових із тероборони, 22 нацгвардійці, 11 військовослужбовців з Військово-морських сил ЗСУ та 10 прикордонників. Це 132 чоловіки та 8 жінок, з них 22 офіцери та 118 сержантів та солдатів.

Реклама

Залишити коментар