Не зупинили й постріли: на Буковині прикордонники затримали контрабандистів

У Чернівецькій області прикордонники припинили спробу контрабандистів переправити сигарети через українсько-румунський рубіж. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

У суботу, 24 грудня, надвечір, в ході реалізації випереджувальної інформації оперативних співробітників Чернівецького загону, прикордонний наряд відділу “Фальків” виявив групу невідомих осіб з пакунками за спиною. Чоловіки рухалися гірською стежкою у напрямку кордону з Румунією.

З появою військовослужбовців правопорушники покинули свої ноші та вдалися до втечі, аби уникнути відповідальності. Не зупинили контрабандистів й попереджувальні постріли прикордонного наряду.

Перевіривши прилеглу до кордону місцевість, було виявлено майже 5 тисяч пачок сигарет без марок акцизного податку України.

В ході подальших пошукових дій охоронці кордону затримали двох втікачів та водія автомобіля Volkswagen, яким доставляли сигарети у прикордоння.

За попередньою оцінкою вартість вилученого тютюну складає понад 200 тисяч гривень. За даним фактом прикордонники направили до Національної поліції повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 204 ККУ “Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів”.

Реклама

Залишити коментар