Борис Джонсон працює над створенням фонду для підтримки українського агросектору

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон шукає можливості для подальшого сприяння розвитку українського агросектору – планує працювати над створенням фонду для підтримки сільського господарства.

Про це він заявив під час онлайн-зустрічі з головою громадського об’єднання “Всеукраїнська аграрна Рада” (ВАР) Андрієм Дикуном, повідомляє пресслужба ВАР.

“Сторони обговорили поточну ситуацію в українському агросекторі, поглиблення світової продовольчої кризи та можливі варіанти співпраці, зокрема, створення міжнародного фонду підтримки українських аграріїв”, – йдеться у повідомленні.

 

“Ми підтримуємо українців і хочемо допомогти, перш за все – економічним відновленням і відбудовою України. Я вважаю, що Україна – це неймовірна країна, яка має дивовижну економіку. Ми доклали багато зусиль, щоб почала діяти зернова угода, щоб продовжувався експорт українського зерна з Одеси, та тепер шукаємо можливості для подальшого сприяння розвитку українського агросектору”, – заявив Джонсон.

Зазначається, що потенційна допомога українському агросектору може нагадувати ленд-ліз.

“Світ потребує, щоб Україна виробляла більше їжі. Нам потрібно більше калорій в Африці. Це справжня проблема. Я буду розглядати різні можливості, але вважаю, що це має бути проєкт, створений у співпраці з іншими урядами.

 

Реклама

Залишити коментар