Без марок акцизного податку України: на Буковині правоохоронці вилучили з магазину 700 пачок сигарет і 39 пляшок алкоголю

Співробітники відділення № 1 (м. Сокиряни) Дністровського райвідділу поліції задокументували протиправні дії власниці магазину, яка торгувала тютюновими та алкогольними виробами без марок акцизного податку України. Правоохоронці вилучили у порушниці майже 700 пачок сигарет і 39 пляшок алкогольних напоїв невідомого походження.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Реагуючи на інформацію щодо можливого порушення чинного законодавства власниками крамниці, розташованої в селі Романківці Дністровського району, поліцейські здійснили перевірку торгового закладу.

У приміщенні магазину співробітники поліції вилучили 679 пачок сигарет і 39 пляшок різного алкоголю з етикетками відомих виробників і без марок акцизного податку України. Вилучений нелегальний товар правоохоронці направили на дослідження.

Слідчі відділення № 1 (м. Сокиряни) Дністровського райвідділу поліції внесли відомості про задокументоване правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікуючими ознаками частини 1 статті 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Дністровська окружна прокуратура.

Реклама

Залишити коментар