Більше відключень, ніж включень: в “Чернівціобленерго” розповіли про причини суттєвого зменшення подачі електроенергії

У зв’язку із обстрілами енергетичної інфраструктури та відчутними руйнуваннями об’єктів, Укренерго усім регіонам надали суттєво менші обсяги дозволеного споживання електроенергії. Відтак по всій країні запроваджені погодинні та аварійні вимкнення, щоб надати можливість енергетикам збалансувати роботу енергосистеми.

Про це повідомляє АТ “Чернівціобленерго”.

“На 17 грудня дозволена потужність для Чернівецької області становить 154 МВт. Це менше половини від необхідного обсягу споживання у цей час нашого регіону. Графік складений відповідно до цих обмежень, де більше відключень ніж включень” , – наголошують в обленерго.

“Розуміємо, що наданих годин заживлення критично мало. Але ми з вами маємо триматися, бо в багатьох містах і селах центральної, південної, східної частини України люди взагалі не мають ані світла, ані води, ані тепла. На відновлення електропостачання у регіонах, де були зруйновані об’єкти, потрібен час, можливо довше, ніж від попередніх обстрілів. Проте є і хороші новини – до України прибула перша партія електрообладнання від партнерів з США. Гуртом ми все подолаємо”, – йдеться в повідомленні.

Реклама

Залишити коментар