Черги до КПП “Порубне”, як працює “Красноїльськ” та коли відкриють пункт пропуску “Дяківці”, – Запаранюк

Станом на 14 грудня на КПП «Порубне-Сірет» черга на виїзд з України – 1300 вантажних авто, а на в’їзд – 500. За добу на виїзд оформлено 372 вантажівки. Натомість на в’їзд перетнули кордон за добу 468 вантажних транспортних засобів. Про це під час пресконференції повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

“Ми активно працюємо над вирішенням проблеми із чергами на КПП Буковини. Так, спільно з Урядом, представниками митниці та відповідними фахівцями нам вдалося запустити контрольно-пропускний пункт “Красноїльськ-Вікову де Сус”. Він дещо розвантажив “Порубне-Сірет”, – сказав начальник ОВА.

Руслан Запаранюк зазначив, що КПП “Красноїльськ” працює цілодобово. Поки що через цей контрольно-пропускний пункт здійснюється рух вантажного автотранспорту вагою до 3,5 тонн, пасажирського транспорту та пішоходів. Також тут пропускають порожні вантажні автомобілі.

“Аби стабілізувати ситуацію із чергами на КПП Буковини працюємо спільно з представниками румунської сторони, Міністерства інфраструктури та МЗС України. Також триває робота щодо запровадження електронної черги на контрольно-пропускних пунктах, організації сервісних зон тощо”, – додав він. 

Також Руслан Запаранюк розповів про стан справ на КПП “Дяківці-Раковець”.

“Нам довелося змінити підрядну організацію, яка працювала на цьому об’єкті. Зараз же тут почалася активна робота. Сподіваємось, що на початку 2023 року вже запустимо цей контрольно-пропускний пункт”, – сказав начальник ОВА.

Реклама

Залишити коментар