Слідчі поліції завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт відносно кермувальниці до суду для розгляду. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2022/12/141222-dtp3.jpg)
Під час досудового розслідування співробітники Чернівецького районного управління поліції встановили, що 25-річна водійка автомобіля “Volkswagen Passat”, не врахувала дорожньої обстановки та допустила наїзд на двох дітей-пішоходів, які переходили дорогу в межах пішохідного переходу.
У результаті ДТП 9-річний чернівчанин отримав перелом ноги, а 12-річний місцевий житель – забійну травму ноги.
Слідчі поліції за процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури зібрали достатню кількість доказів винуватості кермувальниці та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду для розгляду.
Водійці інкримінують вчинення правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода трапилася 23 жовтня у Чернівцях.