Зеленський у зверненні до G7 назвав три кроки, які прискорять настання миру

Президент Володимир Зеленський під час звернення до лідерів Великої сімки у понеділок, 12 грудня, перерахував три кроки, які прискорять настання миру в Україні: «нова сила, нова міць і нова дипломатія».

Глава держави нагадав, що країна-агресор рф досі має перевагу в ракетах та артилерії, і Україні потрібні сучасні танки, підтримка артилерією та снарядами, щоб не допустити ескалації з боку окупантів, а також більше реактивної артилерії і більш далекобійні ракети.

Також Зеленський наголосив, що Україна та її партнери мають зберегти фінансову, енергетичну і соціальну стабільність. Він закликав G7 збільшити допомогу Києву в газовому питанні: “Терор проти наших електростанцій спричинив те, що ми змушені використовувати більше газу, ніж це передбачалося. І тому потребуємо додаткової підтримки – саме цієї зими. Йдеться про обсяг близько 2 мільярдів кубометрів газу – те, що потрібно закупити додатково”.

Президент повторив, що на саміті G20 в Індонезії представив українську формулу миру, і запропонував скликати спеціальний саміт Global Peace Formula Summit для обговорення того, як і коли можна буде реалізувати пункти цієї формули.

“Я пропоную вам, як і іншим сумлінним державам, проявити своє лідерство в реалізації формули миру загалом або конкретних її пунктів”, – сказав Зеленський.

Реклама

Залишити коментар