В Україні запрацювала перша державна Платформа соціальної освіти

Онлайн-майданчик socialacademy.gov.ua сприятиме системному навчанню та підвищенню професійної кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг та організацій, які працюють у соціальній сфері. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

“Це корисно і для родичів людей, які потребують підтримки, і для понад 50 тисяч професіоналів, які отримали можливість в зручний спосіб підвищити свою кваліфікацію, це також можливість відкрити для себе нову професію тим, хто шукає роботу”,- розповіла Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

Міністерство соціальної політики України та проєкт Уряду Канади “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe) розробили Платформу соціальної освіти, керуючись метою надавати підтримку територіальним громадам у посиленні їх діяльності в сфері захисту прав дитини, розвитку соціальних послуг та організації інших програм підтримки для мешканців та мешканок.

Але, окрім цього, Платформа покликана змінити філософію сприйняття соціальних послуг зі стереотипного уявлення про грошові виплати на усвідомлення різноманітних програм підтримки: психологічної допомоги, супроводу, денного догляду та інших сервісів, які передбачені українським законодавством.

Тому онлайн-майданчик також буде корисним і для звичайних громадян, щоб дізнаватися, на яку соціальну підтримку вони мають право, що таке соціальні послуги та як вони надаються.

Платформа соціальної освіти акумулює найуспішніші світові практики, апробовані в деяких територіальних громадах України, та фокусується на актуальних соціальних напрямках у воєнний час, а саме:

✅ Організація соціальних послуг в територіальних громадах, зокрема надання послуг населенню екстрено (кризово),

✅Здійснення соціальної роботи,

✅Забезпечення і захист прав дитини,

✅Онлайн-доступ до матеріалів допоможе організувати навчання у будь-який зручний час та в будь-якому місці.

А про успішне засвоєння нових знань і навиків свідчитимуть сертифікати Міністерства соціальної політики України, які фахівці та фахівчині зможуть отримати після проходження онлайн-курсів.

Реклама

Залишити коментар