З наступного тижня на кордоні з Польщею запрацює електронна черга – Найєм

З понеділка, 12 грудня, в пункті пропуску через польський кордон “Ягодин – Дорогуськ” запрацює електронна черга перетину кордону. Сервіс буде безкоштовним. Жодної плати за користування системою стягуватись не буде.

Про це повідомив у Facebook заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм.

Є-Черга працюватиме у відкритому режимі. Водії зможуть реєструватись, записуватись в електронну чергу та отримувати інформацію про орієнтовний час перетину кордону у будь-якій локації, без прив’язки до сервісних зон. Стежити за проходженням черги можна буде у відкритому режимі на сайті системи.

“ЩО ВАЖЛИВО. Ми свідомі того, що єЧерга не вирішить проблему існування самої черги, а лише упорядковує її. Головною причиною черг є мала пропускна здатність інфраструктури пунктів пропуску, які не були готові до такого потоку транспорту після блокування наших портів агресором. Утім щодня наша команда робить усе можливе, аби виправити цю ситуацію”, –  йдеться в дописі.

Починаючи з наступного понеділка зареєструватись в електронну чергу перетину кордону можна буде на сайті https://echerha.gov.ua/.

Також для користувачів єЧерги працюватиме гаряча лінія за номером +38 (067) 120 24 20

Реклама

Залишити коментар