Хотіли перетнути кордон за допомогою фальшивих довідок: на Буковині судитимуть 6-х чоловіків

Шестеро чоловіків, віком від 32 до 46 років намагалися за допомогою фальшивих довідок перетнути державний кордон у період воєнного стану. За цими фактами працівники поліції завершили досудові розслідування. Порушникам загрожує до п’яти років позбавлення волі. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Поліцейські з’ясували, що шестеро чоловіків, віком від 32 до 46 років, під час проходження митного контролю на контрольно-пропускному пункті “Порубне” у селі Тереблече, використовували документи з ознаками підробки. При перетині державного кордону з Румунією порушники пред’явили для перевірки прикордонникам фальшиві тимчасові посвідчення військовозобов’язаних та довідки військово-лікарських комісій.

В ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що порушники замовили у невідомих осіб документи про непридатність до військової служби у мирний та воєнний час із виключенням з військового обліку. Достовірно знаючи про незаконність своїх дій, чоловіки надали ці фальшиві документи працівникам прикордонної служби під час перетину державного кордону України.

Реклама

Залишити коментар