За крадіжку телефона та продуктів судитимуть 60-річну буковинку

60-річної буковинка в листопады вкрала з одного магазину мобільний телефон, а з іншого продукти харчування. За цими фактами слідчі поліції завершили досудові розслідування. Відповідно до чинного законодавства порушниці загрожує до восьми років позбавлення волі. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Поліцейські встановили, що 60-річна жителька села Давидівка протягом листопада вчинила дві крадіжки. Поліцейські з’ясували, що 9 листопада цього року, перебуваючи в обласному центрі, жінка скористалася відсутністю з боку уваги посторонніх, з приміщення місцевого магазину поцупила мобільний телефон.

Крім цього, 10 листопада буковинка таємно викрала продукти харчування з мінімаркету в Чернівцях. Сума збитків завданих заявникам становить понад 3 000 гривень. У результаті проведених спеціальних поліцейських заходів співробітники Чернівецького районного управління поліції зібрали достатню кількість доказів протиправної діяльності зловмисниці.

Під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури слідчі поліції скерували до суду обвинувальний акт відносно порушниці за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України.

Реклама

Залишити коментар