Посол США Брінк: Поразка росії має велике значення для усього світу

Україна обов’язково переможе у війні проти росії, і це матиме велике значення для усього світу.

Про це сказала Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Бріджит Брінк під час Київського безпекового форуму, заснованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

“Я на 100% переконана, що Україна переможе. У мене немає жодного сумніву у цьому. Думаю, це зрозуміло не лише мені, а й цілому світу. І стратегічна поразка росії має велике значення не лише для України, а й для усього світу, для всіх демократичних країн, для усіх людей, які хочуть бути вільними. Для нас це абсолютно чітка дорога у майбутнє – дорога до перемоги”, – сказала вона.

Посол США також наголосила на важливості притягнення росії до відповідальності за воєнні злочини.

“Я їздила Україною і мала нагоду бачити наслідки варварських дій росії в Україні. Ті, хто чинив ці звірства, мають бути притягнені до відповідальності”, – зазначила Бріджит Брінк.

Глава диппредставництва підкреслила, що важливим залишається аспект репарацій і допомоги Україні.

“Чимало руйнацій було завдано Україні. США і весь світ віддані тому, що Україні потрібно допомогти відбудуватися. США вже надали Україні підтримки на приблизно $33 млрд – військова допомога, гуманітарна та економічна. На наступний фінансовий рік президент Байден запропонував виділити ще $37 млрд. І хочу запевнити, що це не лише позиція влади – кожен американець і американка поділяють цю думку”, – зазначила посол.

Реклама

Залишити коментар